سلام ، به سایت خدمات زیبایی خودرو شیکرپ خوش آمدید

صافکاری خودرو

خدمات دیتیلینگ خدماتی است که برای بهتر کردن ظاهر خودروی شما انجام می شود بنابراین اگر بدنه خودروی شما ضدگی و قری داشته باشد برای گرفتن نتیجه مطلوب باید در صورت نیاز ابتدا بدنه خود خودرو را صافکاری و نقاشی کنید. صافکاری شامل هر گونه خدماتی می شود که ظاهر اولیه خودرو را بازسازی کند. به اسن معنی که تمامی نا همواری ها صاف شود و در صورت لزوم قطعات تعمیر و یا تعویض شوند. سپس برای برگرداندن رنگ اصلی خودرو باید بدنه سمباده خورده بتونه کاری شود و در نهایت لایه های رنگ بر روی بدنه اعمال شوند.

مراحل صافکاری خودرو

اولین مرحله جمع آوری لوازو و قطعات مورد نیاز است. همانطور که می دانید مراحل صافکاری بدون رنگ با صافکاری با رنگ متفاوت است و بنا به نیاز، باید وسایل متفائتی را فراهم کرد.

در مرحله دوم، باید اطمینان حاصل کنید که محیط و لوازم امن هستند تا در طی این فرایند مشکلی برای شما پیش نیاید.

مرحله سوم شامل قرار دادن قطعات در جای مناسب و یا صاف کردن ناحیه هایی است که نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. برخی از مواقع کار در این مرحله تمام می شود و این در صورتی است که نیاز به نقاشی نباشد.

مرحله بعدی شامل بتونه کاری و نقاشی می باشد. با بتونه کاری هر گونه نقصی که بر روی بدنه باقی مانده باشد، بر طرف می شود و بعد فرایند نقاشی انجام می پذیرد. لازم به ذکر است که مجموعه شیکرپ مجهز به اتاق رنگ کوره دار می باشد که نشستن گرد و غبار را به حد اقل می رساند و خشکی رنگ به صورت یکنواخت را تضمین می کند.

مجموعه شیکرپ واقع در خیابان هنگام آماده ارائه کلیه خدمات کاور بدنه خودرو به شما عزیزان و مشتریان محترم می باشد. خدمات PPF این مجموعه ماندگاری دائم دارد و تا پنج سال ضمانت عملکرد (تحت شرایط نگه داری ) دارد. به یاد داشته باشید که شما می توانید اتومبیل خود را بدون حضور خودتان با وسایل حما خودرو به مجموعه شیکرپ بفرستید و به همین صورت نیز تحویل بگیرید. شما علاقه مندان می توانید با استفاده از اطلاعات تماس مندرج در این وبسایت با ما تماس حاصل بفرمایید.